Produkt dnia
GUCCI Supreme Hobo
GUCCI Supreme Hobo

3 100,00 zł

szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin
 
REGULAMIN

1. Sklep ARCHETYPE.PL jest prowadzony przez firmę:

MP PROMOTION Maciej Pilarz

Rogóźno 95

98-170 Widawa

NIP: 8311563399

 

Zmiana konta bankowego!

Nowe konto: PKO BP 49102033780000140203983707

 

nazywaną dalej "Sprzedającym".

UWAGA: 

ZWROTY PROSIMY WYSYŁAĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE NA ADRES PODANY NA LIŚCIE PRZEWOZOWYM OD NAS.

CZYLI TEN:

MP Promotion, ul. Andrzejki 3, 95-020 Bedoń Przykościelny

 

2. Sklep internetowy pod adresem Archetype.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu, zawierając umowę pomiędzy Sprzedającym (sklep) a osobą zamawiającą (Kupujący).

3. Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej.

4. Wszystkie ceny podane na Archetype.pl są cenami brutto wyrażonymi w polskiej walucie. Jedyny koszt doliczany do ceny produktu to koszt wysyłki, w który wliczony jest także koszt opakowania.

5. Rejestracja w sklepie Archetype.pl jest bezpłatna.

6. Zamówienia w sklepie można składać 24 godziny na dobę. Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest jego prawidłowe opłacenie zgodnie z formami płatności dostępnymi w chwili składania  zamówienia.

7. Informacje zawarte na Stronie Internetowej Sklepu nie stanowią oferty Sprzedawcy w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie Kupujących do składania ofert zawarcia Umowy sprzedaży.

8. Złożenie zamówienia stanowi złożenie Sprzedawcy przez Kupującego oferty zawarcia Umowy sprzedaży Towarów będących przedmiotem zamówienia.

9. Po złożeniu zamówienia Sprzedawca wysyła Kupującemu maila potwierdzającego złożenie zamówienia, które należy prawidłowo opłacić zgodnie z dostępnymi w danej chwili metodami płatności. Np. złożone zamówienie z wyborem szybkich płatności elektronicznych i wycofanie transakcji tj. nieopłacenie zamówienia powoduje jego anulowanie przez Sprzedawcę.

10. Zamówienia wysyłane są w ciągu 5-10 dni roboczych od wpływu środków pieniężnych na konto.

11. Zamówienie wysyłane jest do Kupującego wraz z dowodem sprzedaży (paragon) lub - na życzenie - faktura kurierem wskazanym na stronie sklepu. W razie nieodebrania zamówienia przez Kupującego i powrotu paczki do Sprzedawcy, to Kupujący pokrywa dodatkowe koszty dostawy (np. magazynowanie paczki, dodatkowe próby doręczeń, zwrot paczki). Koszty te są odliczane od zamówienia.

12. W ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia, Kupujący ma prawo zwrócić zakupiony produkt bez podawania przyczyny na mocy obowiązującej ustawy konsumenckiej. Należy zgłosić chęć zwrotu towaru (oświadczenie o odstąpieniu) na adres mail [email protected]. Nie jest wymagane wypełnienie żadnego formularza. Następnie w ciągu 14 dni kalendarzowych należy odesłać zakupy na adres firmy. Zwroty realizujemy maks. w ciągu 14 dni roboczych.

12.1 Sprzedawca możliwie precyzyjnie informuje o rozmiarze i wymiarach produktów w sklepie, bywa że w opisie na stronie podane są inne rozmiary niż te które widnieją np. na metce produktu. Obowiązujące wymiary są te podane w opisie produktu na stronie sklepu, tym samym nie przysługuje zwrot za wysyłkę z powodu złego rozmiaru jaki otrzymał Kupujący. Z tego powodu Sprzedawca nie uwzględnia też reklamacji.

13. Kupujący ma prawo do Reklamacji. Reklamowany produkt należy przesyłać na adres firmy. W przypadku Reklamacji Sprzedający w ciągu 14 dni roboczych ustosunkuje się do sprawy Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania. Koszty dostarczenia produktu ponosi Klient. W przypadku uznania Reklamacji, koszt dostarczenia Reklamacji  ponosi Sprzedający.

14. Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. W przypadku zmiany regulaminu zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian do regulaminu będą realizowane na zasadach dotychczasowych.

15.  Sprzedający  zobowiązuje się do ochrony danych osobowych na podstawie ustawy "O ochronie danych osobowych" z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204). Dokonując zakupu, Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Sprzedającego w celu tylko i wyłącznie realizacji zamówienia.

16. Sprzedający zapewnia Kupującemu poprawne działanie sklepu internetowego Archetype w następujących przeglądarkach: Chrome wersja 10 lub nowsza, IE wersja 7 lub nowsza, FireFox wersja 3 lub nowsza, Opera wersja 9 lub nowsza, Safari z zainstalowanymi najnowszymi wersjami JAVA i FLASH, na ekranach o rozdzielczości poziomej powyżej 1024px.

17. Sprzedający zapewnia Kupującemu obsługę następujących rodzajów kart płatniczych oraz przelewów online z banków: 

 

mTransfer - mBank Inteligo - PKO BP Bank Pekao Bank PKO - IKO Bank PKO- IPKO Bank Pekao- PeoPay VOLKSWAGEN BANK - POLSKA Bank Zachodni WBK BNP PARIBAS Pocztowy24
Deutsche Bank SGB Bank SA GET IN BANK Credit Agricole ING Bank BGŻ Raiffeisen Bank Polska Eurobank Millennium BANK BOŚ Bank
Citi Bank Handlowy Alior Bank PBS Bank NET - Bank Express Toyota Bank PLUS Bank T-Mobile - Usługi bankowe      
Karty płatnicze:
Visa Visa Electron MasterCard MasterCard Electronic Maestro

 W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Kupujacego kartą płatniczą Sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

18. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

19. Czas realizacji zamówienia przy płatności kartą płatniczą, liczony jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

20. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

 

 

 

Płatności Shoper

 

 

 

Katalog Stron Katalogi Seo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl